Oferta dla szkół

Ceny już od 29 zł/os Cena uzależniona od ilości osób.

Niezapomniane wrażenia dla całej klasy

Mamy bardzo ciekawą propozycję dla znudzonych nauką uczniaków, którą sugerujemy gronu pedagogicznemu każdej szkoły i rodzicom. Nie wiemy, czy zdają sobie Państwo sprawę, ale ciekawe formy aktywności fizycznej na wolnym powietrzu niesamowicie wpływają na pracę mózgu i rozwój dziecka. Bywa, że jeden dzień spędzony aktywnie z rówieśnikami w niekonwencjonalny sposób to cały miesiąc owocnej pracy i finalnie same szóstki na świadectwie.

My chcemy zapewnić Państwa podopiecznym niezapomniane wrażenia i doskonałą zabawę, dlatego dokonamy wszelkich starań by dzieciaki były zadowolone i zgotujemy im wspaniałą rozrywkę w LinaAdrena Park Linowy Gliwice.

Wspinanie się w Parku linowym LinaAdrena Gliwice to całkowicie bezpieczna rozrywka, ze względu na stosowany na trasie Szeregowy oraz na trasie Oficer system zabezpieczeń Vert Voltage, uniemożliwiający odpięcie się z liny asekuracyjnej!

Poprzez przejście trasy w parku linowym dzieci zaspakajają potrzebę samorealizacji i sukcesu (najwyższy filar piramidy Masłowa). Obsługa dopilnuje, by każdemu się to udało i wszyscy byli dumni i szczęśliwi. Następnie zrealizujemy ciekawe i kreatywne formy integracji klasy. Rozwiniemy wśród dzieci zdolności interpersonalne i inne zachowania społeczne. Zapraszamy do kontaktu tel. 792 501 200

Zobacz wszystkie oferty
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×